Erhvervsklubben

Møde i Club Danés Erhvervsklub


CD Erhverv vil søge at skabe netværksmuligheder for erhvervsdrivende på Costa del Sol.
Herunder kompentanceøgning, mulighed for at møde nye potentielle kunder og interessenter.
Nye kontakter og viden. At hjælpe medlemmerne med let adgang til basal,
enkel og gratis advokatkonsultation. 

Medlemmerne i erhvervsklubben mødes første torsdag hver måned
kl. 18.00 – 19.30 i Club Danés:
Casa Danésa
Urb. Haza del Algarrobo Ctra. de Mijas km. 2,2 29651 Mijas 

Så vil du være med til at styrke erhvervslivet på Costa del Sol og samarbejdet med Club Danés, så vil vi glæde os til at se dig. 

Pris for medlemsskab per år: 100 EUR. 

Ved henvendelse til CD Erhvervs sekretariat, Lis Faarup, mail@clubdanes.dk

, kan I få oplysninger om klubben, og få tilsendt klubbens retningslinjer, så I kan orientere jer om hvad vi står for. 



Ønsker du at spise efter mødet, så bestil mad forud hos Thomas i Restaurant Casa Danésa. Telefon: 952 47 51 51 

Foto fra sidste møde den 3. juni 2021.
CD Erhvervs styregrupper består af: 
Fra venstre: Siff Ehm Frost , Steen Broford, Charlotte Katrine Andernsen, Patrick Botoft og Mogens Mugge Fischer.
Medlemmer i Erhvervsklubben Club Danés:  
    
NavnBranchemailtelefon
Allan KronborgKronborg Care A/Skennethhansen@mac.com628993674
Ann Charlotte Rom JensenUdlejning, boligsalganncharlotte@oceanhomesspain.com622670909
Arvid BrøndumBolig-Udland.dkarvid@bolig-udland.dk4540428074
Bettina EriksenKunstnerinfo@artbybettina.com 
Brian Stig JørgensenDahl´Estatelene@dahlsestate.com633406353
Charlotte DavidsenComtalk Erhvervstelefonichd@comtalk.dk911235856
Charlotte Katrine AndersenGolfrejsercka@nesredna.es 
Christien Nissen cnissen67@icloud.com 
Claus Beyer OttedahlAlternativ behandler og heslekostinfo@nature-clinic.es665417495
Claus StokholmUdlejningc.stokholm@mail.dk4551300015
Enzo Henriksen Zealspain 2017elh@zealspain.com747853275
Erik Bach NielsenLa Vita Caféerikbachnielsen819@gmail.com659726743
Flint FrostNatural medicinersiff@livingbyfrost.com4522155450
Gittemaja Salskov post@salskov.dk4521240459
Helle Haugaard EriksenForsikring, DanScanhhe@danscaninsurance.com607595960
Henning FaberFaber Homescustomerservice@faber-homes.com631698938
Henning PriceDiplomathenning@c-price.net672398207
Henrik MikkelsenOnip.tv 4551500377
Jeanette BuchardBrian Nielsen Golfjeanette@briannielsengolf.dk649439889
JeffreLook Homeslookhomes@gmal.com678082079
Jesper Sander PedersenTalk & Assistancejesperskovmus@gmail.com669713637
Jim Gjermandsen Jg@cnsservice.Dk 
Kenneth Lützhøtf HansenKencare Scandinaviakennethhansen@mac.com4539625349
Kim ElfvingKE Ejendomme A/Skim@7-9-13.net4540157913
Kim MadsenHelse / Forever Livingkm@flp.dk634051485
Lasse Lauesgaard AndersenBil udlejninglandersen89@hotmail.com625130772
Line Eriksenconsulting Marketinglineke91@homail.com633823990
Lotte KristiansenBolig-Udlandlotte@bolig-udland.dk678019437
Mahmood AghaAsystem Espana S.Lma@asystem.es633363443
Martin Bollerup Hnos Bollerupmikkelbollerup96@gmail.com4552682668
Martin BrachPlastfree Oceanmb@plastfreeocean.com4561409882
Martin NielsenFuegoblancotina.skalander@gmail.com4521216454 
Michael JørgensenEnegy Nórdicenergynordicaps.onmicrosoft.com627892752
Michael JørgensenEnegy Nórdicenergynordicaps.onmicrosoft.com627892752
Michael JørgensenEnegy Nórdicenergynordicaps.onmicrosoft.com62789752
Mikkel Bollerup Hnos Bollerupmikkelbollerup96@gmail.com4552682668
Mikkel VestergaardVestergaard Consulting S. L.mikkelv@aol.com647939779
Mogens AndersenEcuador Peru TCpolarsw@gmail.com639235362
Mogens Mugge Fischerosos del solmuggefischer@gmail.com650324012
Morten MøllerSunshine Estate 2000 SLmoellemorten@gmail.com617700424
Patrick BotoftCall-center + salgpb@wecallit.dk 
Peder Rathleffrestauratørpuni@inbox.lv4591845727
Per LudvigsenMalerfirma DKmalerfirma@per-ludvigsen.dk4520848709
Rune Jensen Sangelrestauratørfangelrune@gmail.com648796624
Siff Ehm FrostNatural medicinersiff@livingbyfrost.com4522155450
Steen BrofordSalg/Fittnessbroford@fitnews.dk 
Søren Højstrømpensionistallcostaljobs@gmail.com 603306661
Tania BertelsenTiny Fishtania@tinyfish.es619985114
Teddy Møller Nielsen tmn2000es@yahoo.dk687838420
Thomas GammelTalleres Gammeltalleresgammel@talleresgammel.com699680997
Thomas Schou PetersenRestaurantrestaurant@casadanesa.dk952475151
Tina Skalander Fuegoblancotina.skalander@gmail.com4521216454